poor rich girl

insanların kendi kendilerine verdikleri zarardan daha da zararlısı, kendi kendilerine zarar verme potansiyellerini vahşice keşfedip, bu zararı dolaylı yollarla başkalarına verebilme/verdirebilme yetilerinin ortaya çıkmasıdır.

arkadaşlarıma zarar gelmesini hiç istemedim. hiç bir zaman. kendi kendine zarar veren arkadaşlarımı uyarmak gib bir misyonum da pek olmadı desem yeridir. kötü adam, dolduruşa getiren bok herif, lanet olası nigga olduğum çok oldu elbet. olsun. castro yu yalıyorum bu konuda.” tarih beni aklayacaktır.” after a long pause of silence of course.

evlenmeyin. beceremeyeceğiniz şeylere el atmamak gibi bir lüks edinin kendinize. ne sizin başınız ağrısın ne başkalarının.

ya da gününüzü doldurmayı öğrenin. sinirinizi kontrol edebilmeyi. akşam ayık kalabilmeyi. ayık kalmayacaksanız ve sahiden buna niyetliyseniz, ayık değilken zarar vermemeyi öğreti edinin. “zen book muddafucka”. ya da verin zararı ama sizin acınası (pathetic) halinizi sizden başkası görmesin. kendinize verdiğiniz zarar katıksız değersiz vergi olarak kafanıza taş yağdıracaktır çünkü. arkadaşlarınızın size saygı duyabilmesi gibi bir gayeniz yoksa, açın ağzınızı yumun gözünüzü. ve şımarık kalmaya devam edin. ha, niyeti iyice bozduysanız koyun .ötüne gitsin tabi… buna uğraşın. aksi takdirde yine dünya olduğundan daha iyi bir yer ve etrafınızdakiler olduklarından daha kötü insanlar olmamaya devam edeceklerdir. “neyzen book page 43987834957 you shit face”.

ha. evli çiftlerden herhangi bir tarafı da asla resemble etmemeye gayretli olun. yoksa etrafınızda kaçıp durduğunuz kavga eden anne-baba modellerinden başkabirşey görmemeye başlarsınız ve olan size olacaktır. gününü boş geçiren bir çocuğun şımarıklığıyla usturuplu lafı gediğine koymak gerekirse, taş artık düştüğü yerde kaya olmayacaktır.

bi de.

sessiz kalmanın avantajını kullanın.

sessiz. kalmak. avantaj. break glass in case of emergency.

yorum yok.

Leave a Reply